Vakances

Saites mape | Kontakti

VAIRUM UN MAZUMTIRDZNIECĪBA

VAKANCE ATVĒRTA

Pārdošanas nodaļas vadītājs

Prasības kandidātiem:
  • augstākā izglītība;
  • tirgus ekonomikas pamatu, tirgus konjunktūras un biznesa vadības pamatu zināšanas;
  • mārketinga pamatu pārzināšana (mārketinga koncepcija, tirgus izpētes veidi un virzieni, preču virzīšanas veidi tirgū);
  • cenu veidošanās metožu, stratēģijas un taktikas pārzināšana;
  • biznesa plānu un līgumu, kontraktu , vienošanos komercnosacījumu pārzināšana;
  • labas krievu, latviešu , vēlams arī angļu, valodas zināšanas;
  • psiholoģijas un pārdošanas principu, klientu motivācijas, lietišķās saskarsmes ētikas pārzināšana;
  • prasme strādāt ar datorprogrammām WORD, EXCEL;
  • organizatora spējas;
  • komunikablitāte.
Funkcionālie pienākumi:
  • pārdošanas stratēģiskā plānošana;
  • biznesa plānu izstrādes un realizācijas, noslēgto vienošanos, līgumu un kontraktu komercnosacījumu kontrole;
  • pasākumu izstrāde un realizācijas nodrošināšana, lai organizētu un veidotu preču noieta tīklu (preču virzības kanālu veidošana un izstrāde, attiecību veidošana ar vairum- un mazumtirdzniecības klientiem, dīleru attiecību veidošana);
  • lietišķo kontaktu veidošana ar vairum- un mazumtirdzniecības klientiem: sarunas par pārdošanu un sadarbību;
  • darbu organizēšana, lai piegādātu pircējiem preci saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem;
  • jautājumu risināšana par preču sortimenta formēšanu un attīstības virzienu izmaiņām;
  • piedalīšanās cenu un atlaižu shēmu veidošanā atkarībā no dažādiem faktoriem;
  • klientu un partneru finansiālo pārskaitījumu kontrole saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem;
  • pārdošanas apjomu analīze un atskaites sagatavošana par analīzes rezultātiem, lai to iesniegtu augstākstāvošai amatpersonai;
  • piedalīšanās pārdošanas personāla atlasē un apmācībā, uzdevumu noteikšana padotajiem un to izpildes kontrole;
  • preču tirgus izpēte (pieprasījuma un lietošanas analīze, to motivācija un svārstības, konkurentu darbības formas) un tā attīstības tendences;
  • efektīvāko sektoru noteikšana tirgū preču pārdošanai.
Ko mēs piedāvājam?
  • darbu kompānijā, kura ir līderis savā jomā Latvijas tirgū;
  • izaugsmes spēju un spēju realizēt savu radošo potenciālu;
  • konkurentspējigo darba algu no 1000 Ls brutto;
  • iespēju strādāt komandā ar interesantiem radošiem cilvēkiem;
  • sociālās garantijas.
Darba vieta:
    Rīga, Katrīnas iela 7.
Iespējamie komandējumi
    Latvija , Krievija, Ukraina, Vācija.