Vakances

Saites mape | Kontakti

RAŽOŠANA

VAKANCE ATVĒRTA

Atslēdznieks

Prasības kandidātiem:
  • speciālā izglītība;
  • pieredze visa veida atslēdznieka darbos;
  • sertifikāts, kas ļauj strādāt augstumā;
  • piedalīšanās palaišanas-iestādīšanas darbos;
  • spēja strādāt komandā;
  • gatavība doties komandējumos.
Funkcionālie pienākumi:
  • visa veida atslēdznieka darbu izpilde;
  • atslēdznieka darbu izpilde augstumā;
  • dokumentācijas noformēšana atbilstoši standartiem;
  • projektu nodošana noteiktajā laikā;
  • iniciatīvas izrādīšana savas kompetences ietvaros;
  • individuālais darbs un darbs komandā.
Ko mēs piedāvājam?
  • darbu kompānijā, kura ir līderis savā jomā Latvijas tirgū;
  • izaugsmes spēju un spēju realizēt savu radošo potenciālu;
  • konkurentspējigo darba algu no 300 Ls brutto, iespējamā prēmija līdz 100%;
  • sociālās garantijas.
Darba vieta
    Rīga, Katrīnas iela 7.
iespējamie komandējumi:
    Latvija, Krievija, Ukraina, Vācija u.c.