Vakances

Saites mape | Kontakti

INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJAS

VAKANCE ATVĒRTA

Inženieris-elektroniķis

Prasības kandidātiem:
  • augstākā tehniskā izglītība;
  • pieredze specialitātē ne mazāk kā 3 gadi;
  • praktiskas iemaņas mūsdienīgā elektrosistēmu montāžā, tajā skaitā elektroskapjos;
  • eiropas standartu pārzināšana savā nozarē;
  • pieredze nestandarta iekārtu izstrādē;
  • pieredze palaišanas-iestādīšanas darbos;
  • prasme strādāt ar datoru (Word, Excel) un konstruktoru programmām (AutoCad);
  • spēja strādāt komandā;
  • «В» kategorijas autovadītāja apliecība.
Funkcionālie pienākumi:
  • dažādu sensoru sistēmu un vadības sistēmu izstrāde un projektēšana: mazgāšanas iekārtas, nestandarta iekārtas, attīrīšanas iekārtas, ūdens recirkulācijas, ventilācijas un apkures sistēmas, paceļamo vārtu vadīšana…
  • dažādu sistēmu projektēšana, montāža un apkalpošana;
  • mārsistēmu izstrāde;
  • elektroskapju montāžas darbi;
  • darbs ar elektroshēmu projektēšanas programmām;
  • principiālo un montāžas shēmu sastādīšana;
  • eiropas standartu prasību un normu ievērošana;
  • izbraukumi uz instalācijas darbu objektiem kontrolei un lēmumu pieņemšanai;
  • izvirzīto mērķu un uzdevumu realizācija noteiktajā laikā;
  • iniciatīvas izrādīšana savas kompetences ietvaros;
  • dokumentācijas noformēšana saskaņā ar standartiem.
Ko mēs piedāvājam?
  • darbu kompānijā, kura ir līderis savā jomā Latvijas tirgū;
  • labus darba apstākļus;
  • labāko un moderno instrumentāriju;
  • konkurentspējigo darba algu no 400 Ls brutto, iespējamā prēmija līdz 100%;
  • stabilo darba algas pieaugumu;
  • regulāras apmācības (tai skaitā ārzemēs);
  • pastāvīgu attīstību un labu treniņu.
Darba vieta
    Rīga, Katrīnas iela 7.
Iespējamie komandējumi
    Latvija , Krievija, Ukraina, Vācija.