Vakances

Saites mape | Kontakti

VAKANCE ATVĒRTA

Meklējam enerģisku, aizrautīgu speciālistu, ar iniciatīvu, kuru interesē karjeras izaugsme

TEHNIĶIS-INSTALATORS

Prasības kandidātiem:
  • patīk sava profesija;
  • nepieciešama profila tehniskā izglītība;
  • nepieciešamas iemaņas rūpniecisko elektrotehnisko izstrādajumu montāžas un noregulēšanas darbā;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vēlams ar līdera īpašībām un patstavīgs;
  • nevēlami kaitīgi ieradumi.
Pienākumi:
  • piedalīties unikālu inženierijas kompleksu radīšanā, kuri ir pieprasīti tirgū;
  • rūpniecisko elektrotehnisko izstrādājumu montāža un noregulēšana;
  • darbs profila inženiera vadībā un patstavīgi pēc dokumentācijas;
  • komandas darbs.
Piedāvājam:
  • darbu kompānijā, kura ir līderis savā sfērā;
  • izaugsmes iespējas un iespēju realizēt savu radošo potenciālu;
  • apmācību ārzemēs;
  • ārzemju komandējumus ar lieliskiem nosacījumiem – pilnīgi apmaksāti, darbs lielākajās eiropas pilsētās;
  • bāzes darba alga ar premiālajām piemaksām 700 LVL;
  • instalāciju laikā – piemaksa līdz 1000 LVL mēnesī.
  • Paredzētas papildus prēmijas un bonusi par savlaicīgu un kvalitatīvu darba veikšanu.
Darba vieta:
    Rīga, Katrīnas iela 7.
Iespējamie komandējumi:
    Latvija, Krievija, Ukraina, Vācija u.c.