Vakances

Saites mape | Kontakti

EKONOMIKA UN FINANSES

VAKANCE ATVĒRTA

Materiālās uzskaites grāmatvedis

Prasības kandidātiem:
  • augstākā ekonomiskā izglītība;
  • plānu-finansu daļas darba pārzināšana;
  • prasmes grāmatvedības darbā: algas uzskaite, bankas un kases operāciju un avansveida atskaites kārtošana;
  • nodokļu likumdošanas zināšanas;
  • prasme brīvi strādāt ar datorprogrammām Excel, Word;
  • latviešu, krievu, (vēlams vācu, angļu) valodas zināšanas grāmatvedības dokumentu sastādīšanai;
  • analītiskās spējas;
  • uzmanība;
  • akurātība;
  • paškontrole;
  • prasme ātri pārslēgties no viena darba uz citu;
  • ātras apguves spējas.
Funkcionālie pienākumi:
  • ražošanas izmaksu uzskaites organizēšana;
  • ražošanas izstrādājumu kalkulācija;
  • noliktavas rezervju materiālā uzskaite;
  • grāmatvedības tekošo darbu izpilde: pamatlīdzekļu uzskaite, noliktavu uzskaite, sintētiskās un analītiskās uzskaites reģistra veidošana;
  • galveno grāmatvedības sistēmu kārtošana;
  • grāmatvedības operāciju dokumentāla noformēšana (izziņas, akti, līgumi…);
  • izvirzīto mērķu un uzdevumu realizācija noteiktajā laikā;
  • iniciatīvas izrādīšana savas kompetences ietvaros.
Ko mēs piedāvājam?
  • darbu kompānijā, kura ir līderis savā jomā Latvijas tirgū;
  • izaugsmes spēju un spēju realizēt savu radošo potenciālu;
  • konkurentspējigo darba algu no 300 Ls brutto, iespējamā prēmija līdz 100%;
  • sociālās garantijas.
Darba vieta:
    Rīga, Katrīnas iela 7.